O nás

Softvérové štúdio s jediným mottom - "Všetci si zaslúžime konečne lepší softvér!"

Sme softvérové štúdio, ktoré vyvíja aplikácie a softvér na mieru, pri ktorom zabudnete na všetko komplexné, čo pre vás robí. Naša úchylka v jednoduchom dizajne a potrebe vždy dodávať klientom viac nám nedovoľuje dodať softvér do momentu, kým nespĺňa naše vysoké kvalitatívne požiadavky na funkcionalitu, bezchybnosť a jednoduchosť používania.

V accute vyvíjame predovšetkým desktopové aplikácie, ktoré dokážu v ich spoločnosti zabezpečiť automatický chod opakujúcich sa rutinných činností a zvýšiť tak efektivitu riadenia spoločnosti.

accute about us image

Naši klienti

Sme pyšní na to, že medzi našich klientov patria lídri svojho odvetvia.

Team

S každým dodaným softvérom posúvame hranice užívateľskej prívetivosti.

Norbert profil
Development

Noro

Vladka profil
Clients

Vladka

Java / Back-end

Marek

Frontend / Mobile

Adam

Dominik profil
Design / UX

Dominik

Otvorené pozície

Staň sa aj ty členom tímu

Radi kedykoľvek privítame v našom tíme šikovných kolegov, ktorých baví práca v mladom dynamickom kolektíve. Až zrovna nehľadáš skostnatelý korporát, kľudne nám napíš na info@accute.sk krátke info o sebe a predstavu toho, čo by si rád robil/a.

 • Popis práce

  Do nášho tímu hľadáme Java backend developera, ktorého úlohou bude predovšetkým vývoj API pre našich klientov – API určených na komunikáciu s webovými a mobilnými aplikáciami spolu s vývojom kontajnerizovaných microservices na Dockeri. Súčasťou práce je aj písanie stredne komplexných SQL skriptov nad klientskou databázou (select, group by, joins, window funkcie, coalesce, concat a pod.), návrh štruktúry databázy pri rozširovaní aplikácie spolu s tvorbou indexov a procedúr.

  Sme mladý tím developerov vyvíjajúcich desktopové, mobilné a webové aplikácie na zákazku pre našich klientov, preto sa nemusíš obávať, že by ťa práca nudila alebo že by si robil dlhodobo na jednom čiastkovom zadaní bez toho, aby si videl po sebe výsledok svojej práce. Sedíme v Skypark-u v Bratislave hneď vedľa Jurkovičovej teplárne, kde sa stretávame každý deň – homeoffice akceptujeme max. 1 deň v týždni po tom, čo si nastavíme spôsob vzájomnej práce. O tom, či budeš vyvíjať na macOS, Linuxe alebo Windowse sa môžeš rozhodnúť sám.

  Kolegu do skvelej partie, v ktorej sa vieme na seba spoľahnúť, kde nás naša práca baví a sme za svoju robotu zodpovední s patričnou voľnosťou pri vývoji dokážeme oceniť od 2 500 EUR/mesačne.

  Technológie
  • Java 17+, Spring Boot
  • SQL (mySql, MS SQL, postgresql)
  • Maven, Git/Gitlab
  • Docker, Kubernetes
  • AWS, RabbitMQ

Ako to robíme

Pre dosiahnutie cieľa využívame dnes najspoľahlivejšie technológie.

V accute tvoríme komplexný softvér na zákazku tak, aby si jeho zložitosť užívatelia nemohli pri používaní všimnúť. Vášeň pre dizajn nás núti tvoriť prívetivé UI.

Zákaznícka podpora100%
Database design95%
Java; JavaFX90%
Javascript; vue.js90%
MS SQL; postgresql; MySQL90%
AWS; Docker; Kubernetes90%
React Native; Mobile80%
Spring; Spring Rest API; Spring Security60%